TR EN

Yönetim

 
 
 

İsim

Görev

Masum Çevik Yönetim Kurulu Başkanı

1976, Tokat doğumludur. İstanbul Ahmet Rasim  Lisesi mezunudur. 1994 – 1998 yılları arasında İhlas grubu şirketlerinde reklam ve pazarlama bölümlerinde çalıştı.  Masum ÇEVİK, Atlantis Yatırım Holding A.Ş. - Yönetim Kurulu Başkanı, Karsusan Karadeniz Su Ürünleri Sanayii A.Ş. – Yönetim Kurulu Başkanı, Or-Na Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. - tüzel kişi yönetim kurulu başkanı  Atlantis Yatırım Holding A.Ş. Temsilcisi, Endeks Gayrimenkul ve Madencilik Enerji San.ve Tic. A.Ş. - Yönetim Kurulu Başkan Vekili, MMC Gayrimenkul ve Madencilik San. ve Tic. A.Ş - Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev almaktadır.

Ramazan Dikmen Yönetim Kurulu Başkan Vekili

A.Ü.İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü 1988 mezunudur. 1988 – 1996 yılları arasında Repa Bilg.Ltd.Şti  , 1996 – 2010 yıllları arasında Kazaz Dış Ticaret Ltd.Şti. , 2000 – 2001 yıllarında Kaldera Holding A.Ş.  ve 2010 – 2011 yılları arasında Baykan Isı Sistemleri A.Ş.’de mali işler müdürlüğü yaptı.  Hali hazırda, Karsusan Karadeniz Su Ürünleri Sanayii A.Ş.’de yönetim kurulu başkan vekili olarak görev almaktadır.

Mehmet Dikkaya Yönetim Kurulu Üyesi, Genel Müdür

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde doktorasını tamamlayan Mehmet Dikkaya, Turizm ve Tanıtma Bakanlığı’na bağlı olarak, sırasıyla Planlama, Çeşme Turizm Müdürlüğü, Madrid Turizm Ataşesi görevlerinin ardından, Oruçoğlu Yağ sanayi A.Ş. ve Yonca Gıda Sanayi A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcısı, Agrikom Gıda Tarım Ltd. Şti. ve Altınyağ Kombinaları A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev aldı. Mehmet Dikkaya İngilizce, Fransızca ve İspanyolca bilmektedir. Altınyağ Kombinaları A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Karsusan Karadeniz Su Ürünleri Sanayii A.Ş., Altınyağ Biodizel Petrol Ürünleri Enerji Üretim A.Ş., Gürtaş Tarım Enerji Yat.San.ve Tic.A.Ş. ve  Etiler Gıda Ve Ticari Yat.San.ve Tic. A.Ş. - Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almaktadır.

İrfan Yazıcı Yönetim Kurulu Üyesi

1972 doğumludur. Maçka Ticaret Lisesi mezunudur. 1995-2010 yılları arasında İhlas Holding bünyesinde reklam danışmanı olarak görev yapmıştır. 2010 yılından itibaren  MMC Gayrımenkul ve Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de reklam ve pazarlama müdürü olarak  çalışmaktadır. Atlantis Yatırım Holding A.Ş. ve  Karsusan Karadeniz Su Ürünleri Sanayii A.Ş.‘de yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

İsmail Baysal Yönetim Kurulu Üyesi

1963, Sütçüler/Isparta doğumludur. İstanbul Teknik Üniversitesi Sakarya Turizm M.Y.O. 1986 mezunudur. Hilton International İstanbul’da 1987-1992 yıllarında muhasebeci, 1992-1998 yıllarında Türkiye Gazetesi’nde reklamcı, 1998-2005 yıllarında TGRT TV’de reklam ve pazarlama müdürü, 2005-2006 yıllarında Fox TV’de reklam müdürü olarak görev yapmış olup, 2006-2013 yılları arasında değişik firmalarda reklam ve ürün tanıtım koordinatörü olarak çalışmış olup 2013 sonu itibariyle emekli olmuştur. İngilizce ve Arapça bilmektedir. Atlantis Yatırım Holding A.Ş. yönetim kurulu başkan vekili ve Karsusan Karadeniz Su Ürünleri Sanayii A.Ş. yönetim kurulu üyesidir..